Catering w pociągu

Wynajmując pociąg specjalny lub wagon od PKP Intercity koniecznie zamów WARS Catering.

Przejazd specjalny pociągiem PKP Intercity na wybranej przez Ciebie trasie to tylko połowa sukcesu udanego wydarzenia. Drugie pół sukcesu to odpowiednia oprawa cateringowa, a my znamy się na tym najlepiej w całej Polsce.
Oferta dla osób, które chcą się wybrać pyszną kulinarną podróż z WARS Catering.

Posmakuj różnicy, której doświadczysz w uważnie opracowanym menu, profesjonalnym podejściu wykwalifikowanej obsługi, a także dbałości
o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gastronomicznemu dajemy gwarancję jakości. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, przygotowując potrawy na najwyższym poziomie zapewniając profesjonalną obsługę. Daj ponieść się wyjątkowym chwilom.

Wszystkie cateringi przygotowujemy dla Państwa ze szczególną starannością w zgodzie z zasadami sztuki kulinarnej, tylko i wyłącznie na bazie świeżych produktów. Bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Pracownicy WARS dbają o to aby wszystkie posiłki przygotowane były z zachowaniem najwyższych reżimów sanitarnych. Pracujemy w oparciu o wytyczne Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Europejskiego urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności.

galeria