Boże Narodzenie

Catering Bożonarodzeniowy i organizacja przyjęć wigilijnych.

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas, który możemy spędzić z tymi, których kochamy, wyciszyć się i zebrać energię na Nowy Rok. Oddaj ciężar świątecznych przygotowań w ręce WARS Catering i nie martw się o zakupy i czas. Oferta Bożonarodzeniowa jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Jako Klient indywidualny składasz zamówienie, a my je dostarczamy (na terenie Warszawy) lub odbierasz w jednej z naszych restauracji.

Jako Klient biznesowy przygotujemy dla Ciebie spotkanie Wigilijne u Ciebie lub u nas w jednym z naszych lokali na terenie Warszawy.

Wszystkie potrawy przygotowaliśmy dla Państwa ze szczególną starannością w zgodzie z zasadami sztuki kulinarnej, tylko i wyłącznie na bazie świeżych produktów.

Bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Pracownicy WARS dbają o to aby wszystkie posiłki przygotowane były z zachowaniem najwyższych reżimów sanitarnych. Pracujemy w oparciu o wytyczne Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Europejskiego urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności.

Lokalizacja naszej restauracji (Praga Południe): ul. Chłopickiego 50, Warszawa.
Lokalizacja naszej restauracji (Ochota): Al. Jerozolimskie 142A, Warszawa.
Lokalizacja naszej restauracji (Śródmieście): ul. Chałubińskiego 4, Warszawa.

galeria